הדרך להצלחה כלכלית מתחילה בילדות…

איך מתמודדים עם רצון הילדים שנקנה להם הכל? אם זה בסופרמרקט, בחנויות צעצועים, בתור לסרט, ואפילו בחנויות שלא מיועדות לילדים. אנחנו ההורים, מוצאים את עצמנו חסרי אונים אל מול הצעקות, הבכי, והכעס של הילדים, שמבקשים בלי הפסקה: תקנו לי!

 מחקרים שנעשו מעידים על כך שחינוך פיננסי אפקטיבי מתחיל מהבית והמשימה החשובה מוטלת עלינו ההורים. דובר על כך שיש קשר ישיר בין ניהול הכסף בגיל צעיר להצלחה כלכלית בגיל בוגר. וכי נתינת דמי כיס באופן עקבי ושיטתי זאת דרך מעולה להסביר לילדים איך להתנהל עם כסף בצורה הנכונה. 

הכירו לילדכם את הספר והפנקס "דמי כיס" (לגילאי 6-12)

המלצות על "דמי כיס" בתקשורת

אתר קינדרלנד

קינדרלנד המלצה על הספר דמי כיס

"דמי כיס" מביא עמו עידן חדש של לימוד והבנה כלכלית והתנהגותית עבור הדור הצעיר שחשוף בכל יום ויום לאלפי פרסומות גלויות וסמויות. הפרסומות משפיעות על הקניות הרגשיות של הילדים ומרוקנות את הכיס של ההורים. חשוב ונחוץ להטמיע הרגלים לניהול הכסף כבר מגיל צעיר.
שעת סיפור - אטרקציות לילדים

אתר מאקו

מאירה ברנע
כמי שנמצאת בדיוק בשלב בו הבן שלי חושב שכסף גדל על העצים ובא לו שאקנה לו כל יום 50 מעטפות סופרגול, הספר הזה הגיע לידינו בדיוק בזמן. עם הרבה הומור, והסברים נכונים ומדויקים הם לומדים על המשמעות של הכסף, חיסכון ובזבוז וכיצד ניתן להיות יעילים ולא בהכרח קמצנים.
הסופרת מאירה ברנע גולדברג

אתר סלונה

המלצה סלונה
חשוב מאוד לחנך את הילדים מגיל צעיר מאוד להבין מהיכן הכסף וכיצד לנהל אותו. הספר “דמי כיס” עושה את העבודה. קנו להם. ניהול נכון של כספנו הינו בסיס לניהול נכון של חיינו המשופעים במוצרי צריכה, יוקרה וגירויים. את החינוך לכך כדאי להעניק לילדים כבר מגיל צעיר ואת זה עושה הספר הנאה הזה של אורית לוי.
מועדון הקוראות

 בדרך יצירתית וחוויתית נוכל ללמד את ילדנו את הבסיס החשוב והאיתן

איך להשתמש בדמי כיס (ובעתיד, במשכורת)

איך לנהל את הכסף בצורה נכונה.

איך לחסוך מדמי הכיס.

איך לדחות סיפוקים.

איך לבחור מבין אפשרויות שונות.

איך לזהות קנייה רגשית ואיך להתחמק ממנה כשצריך.

בשביל הילדים אין זמן טוב יותר מלהתחיל ממש עכשיו,

רגע לפני שההרגלים הכלכליים שלהם מתקבעים לעד.

10% הנחה על הספר "דמי כיס"

15% הנחה על ערכה אישית

 25% הנחה על ערכת אחים

+

מתנה שתחסוך לכם הרבה כסף – באחריות!

למשלוח תצורף מתנה בחינם לעידוד חשיבה צרכנית נבונה.

המתנה שהכנתי עבורכם,  נותנת מענה לאחת הבעיות הצרכניות הגדולות ביותר בעולם.  הסטטיסטיקה מלמדת שמחיר הבזבוז של אוכל שנזרק ישירות לפח, עולה למשפחה למעלה מ- 3000 ש"ח בשנה. תכפילו את זה בעשר שנים ויש לכם  חיסכון יפה בבנק. רק השימוש במתנה יחסוך לכם הרבה יותר כסף מעלות הספר.

**המתנה – עד גמר המלאי**

*לא כולל משלוח
ספר - דמי כיס

ספר "דמי כיס" 68 ש"ח

מחיר מבצע  60 ש"ח

10% הנחה

דמי כיס - ספר + פנקס

ספר + פנקס 113 ש"ח

מחיר מבצע 98 ש"ח

15% הנחה

דמי כיס - ספר + 2 פנקסים- ערכת אחים

 

ספר + 2 פנקסים 158 ש"ח

מחיר מבצע 118 ש"ח

25% הנחה

ותודה לקוראים שממליצים...

"ספר מאוד מומלץ! קראתי לבנות שלי, קיבלו תובנות לחיים! מעשיר ומעניק כלי משמעותי בהענקת ערכים לחינוך פיננסי! הספר כתוב בצורה בהירה ומעוררת עניין.
- שי אבו - יו"ר איגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה -
"הספר הוא חובה בכל בית , הייתי ממליץ למשרד החינוך ובתכלס הוא גם טוב להורים. למי שלא מכיר או מתלבט, שיעור מספר 1 לחיים של הילדים- ניהול כספים. מומלץ ממש בחום"
- שרון דוידיאן -
"הספר מקסים! קראתי לבד ואח"כ עם הנכדה שהוקסמה כמוני והתחילה לרשום ולעבוד עם הפנקס עם ההורים שלה. ממש כיף לי לראות את זה ולהעביר את זה כי אותי ובטח את כל הדור שלי אף אחד לא טרח ללמד איך להתנהל עם כסף ולא נעים להודות אבל למדתי להתנהל עם כסף כשכבר הייתי אמא לילדים די בוגרים"
- אורלי כהן -
"דמי כיס הוא ספר חובה לכל בית שיש בו ילדים, כל הנכדים שלי נהנים ממנו. תודה לך, הספר שלך עושה שרות גדול להרבה ילדים.
- אלישבע בן אדטו -
הספר הזה אוצר!!! האיורים מדהימים והטקסט ממש מעניין. זה חשוב מאוד ללמד ילדים צרכנות נבונה וחסכון !!! כולם צריכים את הספר הזה!
- אתי ברוך -

ילד שלא מבין איך לנהל כסף יגדל להיות מבוגר שלא יודע לנהל כסף

כמובן שנמשיך לקנות לילדנו את כל מה שהם צריכים, אבל לא את כל מה שהם רוצים.  באמצעות הספר הילדים לומדים את ההבדל בין צריך לרוצה, ההבדל בין מוצר שאני צריך וחייב לבין מוצר שאני רוצה  ולא חייב.

קיימים כל כך הרבה דברים שהילדים שלנו רוצים ולכן כל כך חשוב להכווין אותם  ולתת להם כלים משמעותיים לצרכנות נבונה כבר מגיל צעיר.

לא עוד אמא תקני לי ואבא תביא לי…

כשילדים מנהלים את הכסף  שלהם, הם מפעילים שיקול דעת ופתאום הרבה יותר קל להם לוותר על רכישות מיותרות.  וכך הם לומדים להעריך את הכסף ומכבדים את השימוש בו בתבונה. זה מה שיקל עליהם להבין איך להשתמש נכון בכסף, ללא סצנות בכי בקניונים וללא עקשנות מיותרת שמקורה בהעדר חינוך פיננסי בסיסי.

ולנו ההורים יש הרבה יותר שקט ואנחנו לא צריכים להתמודד עם בקשות בלתי פוסקות שמרוקנות את הכיסים.

אורלי רדליך - המלצה
המלצה - יפית חקיקי
המלצה - רונית תמיר פז
המלצה - דניאל מזרחי
המלצה
אורית הרץ - המלצה

מתנה ערכית, וחוויתית לילדים, נכדים, אחיינים וחברים…

הספר "דמי כיס"  נכתב מתוך רצון גדול להטמיע בילדנו את ההרגלים הנדרשים לניהול הכסף ולצרכנות נבונה בגיל הנכון ובזמן הנכון.  הספר מיועד לגילאי בית ספר יסודי (6-12) והינו כלי שימושי עבור ההורים בהכוונת הילדים לחינוך פיננסי חוויתי.

לספר מצטרף גם פנקס "דמי כיס" שנתי לניהול הכסף,  פנקס  אישי מותאם לילדים, מקיף, עשיר, איכותי, לימודי וחינוכי המאפשר לכל ילד להטמיע הרגלים קבועים לניהול הכסף. לפנקס ישנה חשיבות גדולה להטמעת ההרגלים בגיל צעיר, מה שישפיע באופן ניכר על ניהול הכסף בגיל בוגר.

עם ערכת "דמי כיס" תוכלו להיות בטוחים שהילדים שלכם מקבלים את השלבים ההכרחיים לחינוך פיננסי אפקטיבי.

ערכת אחים ב 25% הנחה!

למארז יצורף שי לצרכנות נבונה שיחסוך לכם הרבה כסף!

**המתנה תצורף בחינם – עד גמר המלאי**

*לא כולל משלוח

 

ספר - דמי כיס

ספר "דמי כיס" 68 ש"ח

מחיר מבצע  60 ש"ח

10% הנחה

דמי כיס - ספר + פנקס

ספר + פנקס 113 ש"ח

מחיר מבצע 98 ש"ח

15% הנחה

דמי כיס - ספר + 2 פנקסים- ערכת אחים

ספר + 2 פנקסים 158 ש"ח

מחיר מבצע 118 ש"ח

25% הנחה

 מרגש לראות שיותר ויותר הורים משקיעים בחינוך פיננסי ושיותר  ילדים מתחילים את ההצלחה הכלכלית שלהם בזמן הנכון, החשוב והמשפיע ביותר.

דמי כיס

נקודת פתיחה חיובית להצלחה פיננסית מגיל צעיר…

את הספר "דמי כיס" ליטשתי כמו יהלום והשקעתי בו את כל כולי. 

היה לי כל כך חשוב להגיע אל אותם ילדים צעירים ולתת להם מבעוד מועד את הידע החשוב שיעצב את כל החשיבה הכלכלית/צרכנית שלהם, רגע לפני שיהיה כבר מאוחר מידיי וגם הם  יהיו שבויים של כלכלה חסרת איזון וצרכנות חסרת שליטה.

הידע שתעבירו לילדים שלכם היום, הוא ארגז הכלים הפיננסי שיהיה להם כשיצאו לעצמאות בבגרותם.

אורית לוי – אשת משפחה. יוצרת. כותבת.

מחברת הספר "דמי כיס"

מרצה להתנהלות כלכלית ומנחת סדנאות לחינוך פיננסי המשלב בין כסף, חוויה ויזמות.

 

השאלות שלכם 🙂

הספר מתאים לגילאי 6-12  הוא יצא לאור כשבני האמצעי היה בגן חובה וביתי הבכורה עמדה לסיים  כיתה ג'. כאשר אופק היה בגן אחותו הגדולה הייתה מקריאה לו את הספר, וגם אני כמובן 😊 מאז הוא כבר גדל וקורא לבד, ועד היום הוא אוהב לקחת את הספר לזמן קריאה בכיתה. הספר מותאם עבור ילדים בכיתות א' עד ו'
השאלה הזאת לגמרי באה מכם וגם התשובה הגיעה מהקוראים. אם  הייתם שואלים אותי לפני שנה, כנראה שהייתי אומרת לכם לחכות עוד קצת… לא פעם הופתעתי כשהורים קנו מיוזמתם את הספר לגילאי 4.5. אך מהמפידבקים שקיבלתי  מלקוחות, המסרים בספר עוברים בהצלחה גם לגילאי 4-5. כמובן שככל שהילדים גדלים וקוראים אותו שוב ושוב  המסרים נחקקים, מתחזקים ומובנים עוד יותר.
ההמלצה האישית שלי, תקראו לילדכם הקטנים את הספר  כסיפור בהמשכים, וכך זה יהיה הרבה יותר חוויתי עבורם ומותאם לגילם
אני חושבת שאין סופר שלא היה רוצה שהספר שלו יופץ בחנויות הספרים, יחד עם זאת נוצר בארץ מצב מאוד בעייתי שלא מאפשר לסופרים  אפילו לכסות את מחיר עלויות הספר… רגע לפני שהספר היה אמור להגיע לחנויות, הבנתי שלא רק שאכנס להפסד כספי בגלל ההפצה בחנויות, אלא שלא אוכל גם להמשיך ולהדפיס מהדורה נוספת.  כי המודל הכלכלי של חנויות הספרים פשוט תוקע את  תזרים המזומנים ופוגע  בבעלי העסקים הקטנים.  אז בינתיים, למרות זאת, אתם מוזמנים לפרגן ולרכוש דרך האתר.
כן, הספרים נשלחים בדואר רשום. חשוב לי לתעד את המשלוח ושיהיה מעקב מלא באמצעות דואר ישראל עד אישור ההגעה ללקוח.   המוצרים נארזים במעטפת פצפצים גדולה ואיכותית  והודות למעקב גם השירות מהיר ויעיל.  המשלוח בדואר רשום מגיע לנקודת איסוף מבית עסק או ליחידת הדואר.
באופן כללי המשלוח צריך להגיע עד 14 יום. לשמחתי המשלוחים מגיעים אל רוב הלקוחות הרבה לפני (בין 3-5 ימים).
מטרת הפנקס לאפשר לכל ילד להטמיע הרגלים קבועים לניהול הכסף. מה שישפיע באופן ניכר על ניהול הכסף בגיל בוגר.
לאורך כל הסיפור צמד האחים משתמשים בפנקס ובאמצעותו הילדים לומדים איך לנהל את הכסף. נעשתה חשיבה מרובה בעיצוב הפנקס וכתיבתו על מנת להנגיש אותו לילדים באופן ידידותי ביותר. כל דף בפנקס מכווין ומדריך איך לנהל את הכסף, בנוסף יש בו גם דפים המיועדים לרשימות, מטרות והגשמות.
הפנקס מתאים לגילאי 6-12 ואני חייבת לציין שההשקעה שלנו ההורים משחקת כאן תפקיד חשוב,  בשבועות הראשונים ישבתי עם הילדים והסברתי להם איך לעבוד עם הפנקס, משבוע לשבוע הם התחילו להבין את הקטע יותר ויותר. לאחר מספר שבועות בודדים הגיע שלב שהם לא היו צריכים אותי בכלל, הייתי פשוט צופה מהצד.  אני ממש ממליצה לשבת, להדריך ולהכווין את  הילדים. העבודה עם הפנקס זאת מתנה ענקית לחיים. והפנקס הינו כלי משמעותי עבור ההורים להקניית חינוך פיננסי באופן עיקבי ואיכותי.
והכי חשוב שהילדים נהנים מזה!