הדרך להצלחה כלכלית מתחילה בילדות…

נָכוֹן שֶׁאַתֶּם רוֹצִים שֶׁאַבָּא וְאִמָּא יִקְנוּ לָכֶם אֶת כָּל מָה שֶׁאַתֶּם מְבַקְּשִׁים? וְהֵם לֹא תָּמִיד קוֹנִים לָכֶם וְזֶה מְעַצְבֵּן, כִּי הַכֶּסֶף נִמְצָא בָּאַרְנָק שֶׁלָּהֶם! אָז אֲנִי וְאָחִי גִּלִּינוּ אֶת הַסִּבָּה הָאֲמִתִּית לְכָךְ וְאֶת הַכֹּל לָמַדְנוּ בְּאֶמְצָעוּת דְּמֵי כִּיס. בִּזְכוּת כָּךְ אֲנִי וְאוּרִי הִצְלַחְנוּ לִקְנוֹת הֲמוֹן דְּבָרִים… כְּדַאי לָכֶם לְהִצְטָרֵף אֵלֵינוּ.

נֶטַע וְאוּרִי רוֹצִים לְהָבִין לָמָּה לֹא תָּמִיד קוֹנִים לָהֶם אֶת מָה שֶׁהֵם מְבַקְּשִׁים. בְּאֶמְצָעוּת סִפּוּרָם שֶׁל שְׁנֵי אַחִים, "דְּמֵי כִּיס" חוֹשֵׂף אֶת הַקּוֹרְאִים הַצְּעִירִים לְחִנּוּךְ פִינַנְסִי חֲוָיָתִי כְּבָר מִגִּיל צָעִיר.

לא עוד אמא תקני לי ואבא תביא לי…

כשילדים מנהלים את הכסף  שלהם, הם מפעילים שיקול דעת ופתאום הרבה יותר קל להם לוותר על רכישות מיותרות.  וכך הם לומדים להעריך את הכסף ומכבדים את השימוש בו בתבונה.

ולנו ההורים יש הרבה יותר שקט ובנוסף אנחנו לא צריכים להתמודד עם דרישות מנדנדות ובלתי פוסקות שמרוקנות את הכיסים. לכן ישנה חשיבות גדולה להטמיע הרגלים לניהול הכסף כבר מגיל צעיר.

רוצה שגם ילדייך יגדלו להצלחה יזמית וכלכלית?

אחת הדרכים להתמודד עם קניות רגשיות ולהקנות לילדנו הרגלים בריאים לניהול הכסף היא באמצעות ערכת דמי כיס שמשלבת בתוכה את ספר הילדים דמי כיס + פנקס דמי כיס +  *מתנה שמעודדת לחשיבה צרכנית נבונה.

כדי שילדנו לא יחוו בבגרותם את אותו הקושי שמוביל דור רודף דור לקשיים כלכליים, צריך לחשב מסלול מחדש וללמד את ילדנו את מה שאותנו לא לימדו בגיל צעיר.  

הגיע הזמן להקנות לילדנו הרגלים פשוטים שיהוו אבן דרך משמעותית גם בילדותם וגם בכלכלת המשפחה שלהם בעתיד ולגדל דור חדש של ילדים שלומדים על צרכנות נבונה ודחיית סיפוקים, מבלי שיהיו  במינוס בבנק.

המלצות על "דמי כיס" בתקשורת

אתר קינדרלנד

קינדרלנד
"דמי כיס" מביא עמו עידן חדש של לימוד והבנה כלכלית והתנהגותית עבור הדור הצעיר שחשוף בכל יום ויום לאלפי פרסומות גלויות וסמויות. הפרסומות משפיעות על הקניות הרגשיות של הילדים ומרוקנות את הכיס של ההורים. חשוב ונחוץ להטמיע הרגלים לניהול הכסף כבר מגיל צעיר.
שעת סיפור - אטרקציות לילדים

אתר מאקו

מאירה ברנע
כמי שנמצאת בדיוק בשלב בו הבן שלי חושב שכסף גדל על העצים ובא לו שאקנה לו כל יום 50 מעטפות סופרגול, הספר הזה הגיע לידינו בדיוק בזמן. עם הרבה הומור, והסברים נכונים ומדויקים הם לומדים על המשמעות של הכסף, חיסכון ובזבוז וכיצד ניתן להיות יעילים ולא בהכרח קמצנים.
הסופרת מאירה ברנע גולדברג

אתר סלונה

המלצה סלונה
חשוב מאוד לחנך את הילדים מגיל צעיר מאוד להבין מהיכן הכסף וכיצד לנהל אותו. הספר “דמי כיס” עושה את העבודה. קנו להם. ניהול נכון של כספנו הינו בסיס לניהול נכון של חיינו המשופעים במוצרי צריכה, יוקרה וגירויים. את החינוך לכך כדאי להעניק לילדים כבר מגיל צעיר ואת זה עושה הספר הנאה הזה של אורית לוי.
מועדון הקוראות

בדרך יצירתית וחוויתית נוכל ללמד את ילדנו את הבסיס החשוב והאיתן

אֵיךְ לְהִשְׁתַּמֵּשׁ בִּדְמֵי כִּיס – אֵיךְ לְנַהֵל אֶת הַכֶּסֶף – אֵיךְ לַחְסֹךְ מִדְּמֵי הַכִּיס

אֵיךְ לִדְחוֹת סִפּוּקִים – אֵיךְ לִבְחֹר מִבֵּין אֶפְשָׁרֻיּוֹת שׁוֹנוֹת – אֵיךְ לְזַהוֹת קְנִיָּה רִגְשִׁית

בשביל הילדים אין זמן טוב יותר מלהתחיל ממש עכשיו…

ערכת דמי כיס במחיר מיוחד  + מתנה שתחסוך לכם הרבה כסף!

ספר "דמי כיס" 68 ש"ח – מחיר מבצע 58 ש"ח

פנקס "דמי כיס" שנתי:  45 ש"ח – מחיר מבצע 30 ש"ח

3 ב- 110 ש"ח !

 ספר "דמי כיס" + 2 פנקסים אישיים: 110 ש"ח

(המתנה תצורף למשלוח – עד גמר המלאי)

*לא כולל משלוח

ספר - דמי כיס

ספר "דמי כיס" 68 ש"ח

מחיר מבצע 58 ש"ח

חיסכון = 10 ש"ח
דמי כיס - ספר + פנקס

ספר + פנקס 113 ש"ח

מחיר מבצע 88 ש"ח

חיסכון = 25 ש"ח
דמי כיס - ספר + 2 פנקסים- ערכת אחים

ספר + 2 פנקסים 158 ש"ח

מחיר מבצע 110 ש"ח

חיסכון = 48 ש"ח

ותודה לקוראים שממליצים...

"ספר מאוד מומלץ! קראתי לבנות שלי, קיבלו תובנות לחיים! מעשיר ומעניק כלי משמעותי בהענקת ערכים לחינוך פיננסי! הספר כתוב בצורה בהירה ומעוררת עניין.
- שי אבו - יו"ר איגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה -
"הספר הוא חובה בכל בית , הייתי ממליץ למשרד החינוך ובתכלס הוא גם טוב להורים. למי שלא מכיר או מתלבט, שיעור מספר 1 לחיים של הילדים- ניהול כספים. מומלץ ממש בחום"
- שרון דוידיאן -
"הספר מקסים! קראתי לבד ואח"כ עם הנכדה שהוקסמה כמוני והתחילה לרשום ולעבוד עם הפנקס עם ההורים שלה. ממש כיף לי לראות את זה ולהעביר את זה כי אותי ובטח את כל הדור שלי אף אחד לא טרח ללמד איך להתנהל עם כסף ולא נעים להודות אבל למדתי להתנהל עם כסף כשכבר הייתי אמא לילדים די בוגרים"
- אורלי כהן -
"דמי כיס הוא ספר חובה לכל בית שיש בו ילדים, כל הנכדים שלי נהנים ממנו. תודה לך, הספר שלך עושה שרות גדול להרבה ילדים.
- אלישבע בן אדטו -
את לא מבינה איזה איזה אוצר הספר הזה!!! האיורים מדהימים והטקסט ממש מעניין. זה חשוב מאוד ללמד ילדים צרכנות נבונה וחסכון !!! כולם צריכים את הספר הזה!
- אתי ברוך -
כאמא לילד עם צרכים מיוחדים חשוב לי להקנות כישורי חיים לבני. ניהול כספים הוא אחד הכישורים החשובים שעל ילדנו לרכוש כדי להצליח כאנשים בוגרים. ספר זה הוא כלי המחשה מצויין כדי להכניס את נושא ניהול הכספים לתוך עולמו של הילד. הפנקס מהווה כלי המחשה לחישובים שעל הילד לעשות בראש ומסייע לו לרכוש חשיבה פיננסית נכונה. מומלץ ביותר!
- דורי אייזנברג -

חינוך פיננסי אפקטיבי מתחיל מהבית!

כמובן שנמשיך לקנות לילדנו את כל מה שהם צריכים, אבל לא את כל מה שהם רוצים.  כאן בדיוק הילדים לומדים את ההבדל בין צריך לרוצה, ההבדל בין מוצר שאני צריך וחייב לבין מוצר שאני רוצה  ולא חייב.

ויש כל כך הרבה דברים שהילדים שלנו רוצים ולכן כל כך חשוב להכווין אותם  ולתת להם כלים משמעותיים לצרכנות נבונה כבר מגיל צעיר.

ילד שלא מבין איך לנהל כסף יגדל להיות מבוגר שלא יודע לנהל כסף

אם עד היום הילדים שלנו חוו את ערך הכסף רק כשהוא יוצא מהכיס שלנו, ההורים, הגיע הזמן שהילדים שלנו ילמדו איך זה מרגיש כשהכסף יוצא מהכיס שלהם. זה מה שיקל עליהם להבין איך להשתמש נכון בכסף, ללא סצנות בכי בקניונים וללא עקשנות מיותרת שמקורה בהעדר חינוך פיננסי בסיסי.

אורלי רדליך - המלצה
המלצה - יפית חקיקי
המלצה - רונית תמיר פז
המלצה - דניאל מזרחי
המלצה
אורית הרץ - המלצה

מתנה ערכית, וחוויתית לילדים, נכדים, אחיינים וחברים…

הספר "דמי כיס"  נכתב מתוך רצון גדול להטמיע בילדנו את ההרגלים הנדרשים לניהול הכסף ולצרכנות נבונה בגיל הנכון ובזמן הנכון. 

הספר מיועד לגילאי בית ספר יסודי  והינו כלי שימושי עבור ההורים בהכוונת הילדים לחינוך פיננסי חוויתי.

לספר מצטרף גם פנקס "דמי כיס" שנתי לניהול הכסף,  פנקס  אישי מותאם לילדים, מקיף, עשיר, איכותי, לימודי וחינוכי המאפשר לכל ילד להטמיע הרגלים קבועים לניהול הכסף.

לפנקס ישנה חשיבות גדולה להטמעת ההרגלים בגיל צעיר, מה שישפיע באופן ניכר על ניהול הכסף בגיל בוגר.

עם ערכת "דמי כיס" תוכלו להיות בטוחים שהילדים שלכם מקבלים את השלבים ההכרחיים לחינוך פיננסי אפקטיבי.

ערכה במחיר מיוחד  + מתנה שתחסוך לכם הרבה כסף!

(המתנה תצורף למשלוח – עד גמר המלאי)

ספר - דמי כיס

ספר "דמי כיס" 68 ש"ח

מחיר מבצע 58 ש"ח

חיסכון = 10 ש"ח
דמי כיס - ספר + פנקס

ספר + פנקס 113 ש"ח

מחיר מבצע 88 ש"ח

חיסכון = 25 ש"ח
דמי כיס - ספר + 2 פנקסים- ערכת אחים

ספר + 2 פנקסים 158 ש"ח

מחיר מבצע 110 ש"ח

חיסכון = 48 ש"ח

לשגשוג ורווחה כבר מגיל צעיר…

את הספר "דמי כיס" ליטשתי כמו יהלום והשקעתי בו את כל כולי. 

היה לי כל כך חשוב להגיע אל אותם ילדים צעירים ולתת להם מבעוד מועד את הידע החשוב שיעצב את כל החשיבה הכלכלית/צרכנית שלהם, רגע לפני שיהיה כבר מאוחר מידיי וגם הם  יהיו שבויים של כלכלה חסרת איזון וצרכנות חסרת שליטה.

הידע שתעבירו לילדים שלכם היום, הוא ארגז הכלים הפיננסי שיהיה להם כשיצאו לעצמאות בבגרותם.

אורית לוי – אשת משפחה. יוצרת. כותבת.

מחברת הספר "דמי כיס"

מרצה להתנהלות כלכלית ומנחת סדנאות לחינוך פיננסי המשלב בין כסף, חוויה ויזמות.